Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Bir İşlem Bizden Kampanyası

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Bir İşlem Bizden Kampanyası

Yeni Yılın bir diğer kampanyası ile karşınızdayız. Kiwi Beauty Türkiye’yi tercih edip yaptırdığınız tüm işlemlerin bir seansını biz hediye ediyoruz.

1 Ocak 2022 tarihine kadar güzellik  merkezimizde yaptırdığınız tüm işlemlerin bir seansını yeni yıl hediyesi olarak size hediye ediyoruz. Güzelliğinize güzellik katacak işlemlerimizi kaçırmayın. 

Dilediğiniz seanslı işlemlerin bir seansı yeni yıla daha keyifli girmeniz için düşünüldü. Bugüne kadar karşılaşmadığınız bir güzellik deneyimi için sizi merkezimize bekliyoruz. Kampanyamız için aşağıda bulunan E-Randevu bölümünden rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eryaman Güzellik Merkezimizde yaptıracağınız tüm güzellik işlemleri ücretlerinin yarısını ödeyerek yeni yılda kendinize güzel bir hediye verebilirsiniz.

Epilasyondan Cilt Bakımına, Cilt Yenilemeden, Akne ve Leke Gidermeye, Manikürden Pediküre, Kalıcı Ojeden Kalıcı Makyaja, Bölgesel İncelmeden Selülit Gidermeye, Kaş Laminasyonundan Kirpik Lifting uygulamalarına kadar  bir çok işlemde geçerli olan bu kampanyamıza sizler de katılabilirsiniz. Kampanyamızdan yararlanabilmek için dilerseniz aşağıda bulunan E-Randevu bölümünü kullanabilir,  Dilerseniz bizleri arayarak rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ankara Güzellik Merkezi Kampanyaları içerisinde kaçırılmayacak fırsatı hemen yakalayın. En İyi fırsatlar en iyi güzellik merkezi.

Hemen bizi arayın ve tüm güzellik işlemlerinin birini biz ödeyelim.

Aşağıda yarısını öde kampanyasından yararlanabileceğiniz işlemlerimizden bazılarına göz atabilirsiniz.

KADIN BUZ LAZER EPİLASYON

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

CİLT YENİLEMEMICROBLADİNG

PUDRALAMAKİRPİK LİFTİNG

KAŞ TASARIMI, KAŞ LAMİNASYONU

KALICI OJEMANİKÜR, PEDİKÜR,  NAİL ART

LEKE GİDERMEAKNE GİDERME

SELÜLİT GİDERMEBÖLGESEL ZAYIFLAMA

G-5 MASAJIDUDAK RENKLENDİRME

LED TERAPİ, SAÇ ÇOĞALTMA

Hemen Bizi Arayarak;

YARSINI ÖDE  KAMPANYASI , BİR İŞLEM BİZDEN KAMPANYASI yada SOSYAL MEDYA KAMPANYASINDAN faydalanabilirsiniz.

Ankara Güzellik Merkezi Erkek Buz Lazer epilasyon kampanyası ve kadın buz lazer epilasyon kampanyası gibi sizler için düzenlediğimiz en popüler kampanyalarımızdan sizler de yararlanın. Lazer epilasyon kampanyalarımızın yanı sıra hydrafacial cilt bakımı ile cildinize derinlemesine bir cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Ankara’da ki ilk merkezimizde birbirinden değerli kaçırılmayacak fırsatlar için bize ulaşabilirsiniz. Cilt yenileme ve cilt bakımının yanı sıra kirpik lifting, kaş tasarımı, microblading, kalıcı oje,  gibi popüler uygulamalarımızın kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalarımızın yanında Eryaman Güzellik Merkezi olarak nail art, manikür, pedikür, medikal manikür, medikal pedikür, leke giderme, akne giderme selülit giderme uygulaması ve bölgesel zayıflama ile fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Bir İşlem Bizden Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizi Şimdi Arayın. 

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları