Genel Bakış

Kiwi Beauty Güzellik Kozmetik Org. Dan. E-Tic. Ltd. Şti. olarak geri ödeme ve iade politikamız 30 gün sürer.  www.kiwibeautyturkiye.com sitesinden satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.İadeye hak kazanabilmek için, satın aldığınız ürünün kullanılmamış durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

İade edilmeyen ürünler:

  • Hediye Kartları
  • Gıda Ürünleri
  • Kullanılmış Kişisel Bakım Ürünleri
  • Teslimattan 30 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı talep ediyoruz.

Geri Ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz. Onaylanmanız durumunda iade işleminiz gerçekleştirilecek ve belirli bir gün içerisinde kredi kartınıza veya ödeme yönteminize otomatik olarak iade uygulanacaktır. 

Geç Veya Eksik Geri Ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin. Ardından bankanız ile iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak gerçekleşmesi biraz zaman alabilir. Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen info@kiwibeautyturkiye.com adresinden bizimle iletişime geçin. 

Satış öğeleri

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. Satış öğeleri iade edilemez. 

Takaslar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, info@kiwibeautyturkiye.com adresine bir e-posta gönderin ve ürününüzü değiştirmek istediğinizi iletin. Çalışanlarımız ürün değişimi için ürününüzü adresimize postalamanızı isteyecek ve size yeni ürününüzü göndereceklerdir. 

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlenmişse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığında, size bir hediye sertifikası gönderilecektir. Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren, siparişi size daha sonra vermek üzere göndermişse, hediyeyi veren kişiye bir geri ödeme göndereceğiz ve onlar iadenizi öğreneceklerdir.

 Posta İade Süreci

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: Kiwi Beauty Ltd. Şti Ata Yıldız Plaza Altay Mah. Orhan Bey Sok. No:1 Kat:3 Ofis:17Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir. Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşma süresi değişebilir. Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz. 

Daha Fazla Yardıma mı İhtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için: info@kiwibeautyturkiye.com adresinden bize ulaşabilir yada +90 (535) 466 5494 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.