Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama
Bölgesel Zayıflama
Bölgesel Zayıflama
Bölgesel Zayıflama
ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Bölgesel Zayıflama Kampanyası

Bölgesel Zayıflama Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Bölgesel Zayıflama Uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Ankara Güzellik Merkezi Bölgesel İncelme vücutta yağ tabakası ve kilonun yoğunlaştığı bir bölge hedeflenerek, teknolojik cihazlar ile uygulanmakta olan bir zayıflama işlemidir. Bu cihazlar G5 masajı uygulayan G-5 Cihazı Kavitasyon Cihazı, Lenf Drenaj Cihazı gibi teknolojik cihazlardır.

Uygulama sırasında ağrı ya da acı hissedilmez. Sadece uygulama yapılan bölgede rahatsızlık vermeyecek ölçüde bir sıcaklık hissedilir. Isınan yağ tabakaları küçülerek yok olur. Cilt yüzeyinde de işlem sırasında ısınma olacağı için yağ azalması sonrasında bölgede sarkma olmayacaktır. Bu sayede sağlıklı bir biçimde zayıflama gerçekleşmiş olur. İşlem sonrasında vücutta 1-2 saat sıcaklık hissedilir. 5 Masajı, kavitasyon ve lenf drenaj işlemleri de bölgesel incelme de sıklıkla kullandığımız işlemler olmaktadır. Eryaman Güzellik Merkezi Kampanyaları Kaçırılmayacak Fırsatlar.

Bölgesel zayıflama uygulaması genellikle;

  • Göbek,
  • Kol,
  • Bacak,
  • Basen gibi yağların depolanması nedeni ile oluşan fazla kiloların bulunduğu bölgeye uygulanmaktadır.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Bölgesel İncelme  kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Bölgesel Zayıflama Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan bölgesel zayıflama uygulaması için de faydalanabilirsiniz. Eryaman en iyi güzellik merkezi fırsatları.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde bölgesel zayıflama kampanyası geçerlidir.

Eryaman bölgesel zayıflama kampanyası, Ankara bölgesel zayıflama kampanyası, Sincan bölgesel zayıflama kampanyası, Etimesgut bölgesel zayıflama kampanyası, Çayyolu bölgesel zayıflama  kampanyası, Ümitköy bölgesel zayıflama kampanyası, Bağlıca bölgesel zayıflama kampanyası.

Ankara bölgesel zayıflama  kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Bölgesel Zayıflama Uygulaması yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya

Çatlak Giderme  Detaylı Bilgi

Çatlaklarınızdan Kolayca Kurtulun.

G-5 Protokolü Detaylı Bilgi

Fazla Yağlardan Kurtulmanın Pratik Çözümü.

Selülit Giderme Detaylı Bilgi

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olun.

×