Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme
Dudak Renklendirme
Dudak Renklendirme
Dudak Renklendirme
ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Dudak Renklendirme Kampanyası

Dudak Renklendirme Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Kiwi Eryaman Güzellik Merkezi Dudak Renklendirme uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Kadınların en çok sevdiği şeyler arasında ilk üçe girecek olan makyajı oldukça kolaylaştırarak kalıcı bir ruj görünümü elde edilerek hoş bir görünüm sağlanır. Küçük dudakları hafif dolguluymuş gibi göstererek çok daha düzgün bir görüntü elde edilir. Zamanla solan, ana rengini kaybeden dudaklara özellikle uygulanmaktadır. Daha parlak ve daha dolgun bir görüntü sağlanarak sağlıklı bir dudak izlenimi bırakır.

Ankara En İyi Güzellik Merkezi Kampanyaları.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Dudak Renklendirme Kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Dudak Renklendirme Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan dudak renklendirme uygulaması için de faydalanabilirsiniz. Ankara güzellik merkezi dudak renklendirme kampanyasını kaçırmayın

Renklendirmenin düzgün ve pürüzsüz yapılabilmesi için dudakların hattına uygun, dudak kalemi ile çizim yapılır. Sonrasında yapılması istenen renge karar verilerek işlem acısız bir şekilde gerçekleştirilmeye başlanır.

Ortalama 1 saat süren bu işlemin kaliteli cihazlar ile yapıldığı zaman yaklaşık 2 yıl kalıcılığı vardır.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde Eryaman güzellik merkezi dudak renklendirme uygulaması kampanyası geçerlidir.

Eryaman dudak renklendirme kampanyası, Ankara dudak renklendirme kampanyası, Sincan dudak renklendirme kampanyası, Etimesgut dudak renklendirme kampanyası, Çayyolu dudak renklendirme kampanyası, Ümitköy dudak renklendirme kampanyası, Bağlıca dudak renklendirme kampanyası.

Ankara dudak renklendirme kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Dudak Renklendirme uygulaması yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları

 

İpek Kirpik Detaylı Bilgi

Bakışlarınıza Anlam Kazandıralım.

Kaş Laminasyonu Detaylı Bilgi

Kaşlarınız daha canlı ve doğal görünecek.

Kaş Tasarımı Detaylı Bilgi

Orantılı Kaşlara Sahip Olmak Artık Daha Kolay.

Kaş Vitamini Detaylı Bilgi

Kaşlarınız Sağlıkla Beslensin.

Kirpik Lifting Detaylı Bilgi

Daha Kıvrımlı Kirpiklere Sahip Olun.

Microblading Detaylı Bilgi

Gerçeğe Yakın Kaşlar Yaratıyoruz.

Pudralama Detaylı Bilgi

Daha Belirgin Kaşlara Kavuşun.

 

×