Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Gelin Makyajı

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Gelin Makyajı Kampanyası

Gelin Makyajı Hizmetlerinden yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanabilirsiniz.

Ankara Güzellik Merkezi Gelin Makyajı  uygulamaları Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Ankara Güzellik Merkezi Gelin Makyajı Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan gelin makyajı uygulaması için de
faydalanabilirsiniz. Eryaman güzellik merkezi en iyi kampanyalarını hemen yakalayın.

Genel olarak bir saç kestirmeye dahi gitsek yüz hatlarınıza göre bize önerilerde bulunulur. Öncelikle yüz hatlarını tanımalısın. Yüz şeklini tanıdıktan sonra şimdi gelin ipuçlarına bakalım.

Oval yüze sahipseniz genel olarak birçok makyaj çeşidi yakışmaktadır. Kontür tekniğini şu an yaptırmayan gelin adayı yoktur zaten. Kontör tekniğinde aydınlatıcıya ağırlık verilmelidir. Burun, alın, çene, dudak üzeri çevresi senin aydınlatma noktaların olmaktadır. Yuvarlak yüze sahipseniz ise, gelin makyajı için yuvarlağı çok ön plana çıkarmadan, orantı dengesini kurarak gölgelendirmeyi, elmacık kemikleri, dudak ve göze yoğunluklu olarak yapılmalıdır. Kare yüz hatlarına sahipseniz, gelin makyajı yaparken yüzde kenar hatlar belirgin olduğu için biraz bunu dengelemek lazım. Bunun için bu alanlara ten renginden daha koyu olan fondöten ile kapatmayı öneririz.

Dikdörtgen bir yüz şekline sahip iseniz, gelin makyajı yaparken yine kenar hatlar belirgin olduğu için aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinden uzatarak kullanmalısınız. Cilt renginizden daha koyu olan fondöten ile kapatmayı öneririz ayrıca daha açık aydınlatıcı kullanmak yerinde olacaktır. Kalp yüz şekli gelin makyajı için, alın zaten ön planda olduğu için alnı geri plana atmalı. Dudakları olabildiğince öne çıkarmalısınız.

Eryaman Güzellik Merkezi Gelin Makyajı Uygulaması Yarısını Öde Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın…

Eryaman Gelin Makyajı Kampanyası, Ankara Gelin Makyajı Kampanyası, Sincan Gelin Makyajı Kampanyası, Etimesgut Gelin Makyajı Kampanyası, Çayyolu Gelin Makyajı Kampanyası, Ümitköy Gelin Makyajı Kampanyası, Bağlıca Gelin Makyajı Kampanyası.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya


Gece Makyajı  Detaylı Bilgi

Gecenin En Dikkat Çekeni Siz Olun.

Gündüz Makyajı Detaylı Bilgi

Gün İçerisinde de Işıltınız Göz Alsın.