Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Gündüz Makyajı

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Gündüz Makyajı Kampanyası

 Gündüz Makyajı Hizmetlerinden yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanabilirsiniz.

Ankara Güzellik Merkezi Gündüz Makyajı  uygulamaları Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Ankara Güzellik Merkezi Gündüz Makyajı Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan gündüz makyajı uygulaması için de
faydalanabilirsiniz. Eryaman güzellik merkezi en iyi kampanyalarını hemen yakalayın.

Makyajdan önce cildiniz temizlenir. Aksi takdirde makyajınız geceden kalmış bir görüntüye bürünecektir. Sizin ve cildinizin olduğundan yaşlı ve yorgun, ten renginizi solgun görünmesine sebep olacaktır. Cildinizi temizledikten sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile yüzünüz makyaja hazırlanır.

Cildiniz, nemlendirici ve güneş kremini iyice emdirildikten sonra makyaj bazı ile makyaj hazırlığına devam edilir. Genişlemiş gözenek probleminiz varsa gözenek küçültücü makyaj bazı, yağlı bir cilt görünümünüz varsa matlaştırıcı makyaj bazı ile cildinize ten makyajı ile başlanır.

Ten Makyajı

Gündüz makyajı yaparken fondöten, pudra gibi ürünler yerine doğal görünüm sağlayan BB krem ya da CC krem tarzında ürünleri tercih edilir. Kullandığınız ürünlerde “su bazlı” ve “komedojenik değildir” ibarelerine dikkat edilir.

Ten makyajınızı uygulanırken eller değil makyaj fırçası ya da makyaj süngeri kullanılır. Böylece cildinizin pürüzsüz ve doğal görünmesini sağlanır. Göz altlarınız uygun renkte bir göz altı kapatıcısı ile kapatılarak cilt makyajınız ile uyumlu hale getirilir.

Göz Makyajı

Gündüz makyajı olduğu için gözüme bir rimel sürerim, yeterli olur diye düşünmeyin. Ten rengi tonlarında bir farla makyajınıza devam edilmelidir. Farınızın mat ve doğal olmasına dikkat edilir. Simli ve koyu renk farlardan uzak durulur. Ardından akmayan ve jel özellikte bir göz kalemi ile makyaja devam edilir.

Göz kalemi kalın bir sürme şeklinde değil kirpik dibinden incecik bir çizgi şeklinde çekilir. Bu şekilde hem bakışlarınız canlanacak hem de kirpikleriniz daha yoğun gözükecek. Göz kaleminden sonra kirpiklerinizi hacimli, kıvrık ve tek tek ayrılmış gösterecek bir rimel ile devam edilir.

Son Dokunuşlar

Açık tonlarda bir ruj ya da renkli bir dudak nemlendiricisini dudaklarınıza sürülür. Dudak kalemi kullanılmaz. Dudak kalemi gündüz makyajında abartılı bir görünüme sebep olur. Şeftali tonlarında, mat bir allık ile yanaklar renklendirilir. Son olarak yüzünüze bir makyaj sabitleyici sıkılır ve makyajınız bitirilir. Doğal, sade ve şık gündüz makyajı ile stilinizi tamamlamaya hazırsınız.

Eryaman Güzellik Merkezi Gündüz Makyajı Uygulaması Yarısını Öde Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın…

Eryaman Gündüz Makyajı Kampanyası, Ankara Gündüz Makyajı Kampanyası, Sincan Gündüz Makyajı Kampanyası, Etimesgut Gündüz Makyajı Kampanyası, Çayyolu Gündüz Makyajı Kampanyası, Ümitköy Gündüz Makyajı Kampanyası, Bağlıca Gündüz Makyajı Kampanyası.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya


Gece Makyajı  Detaylı Bilgi

Gecenin En Dikkat Çekeni Siz Olun.

Gelin Makyajı Detaylı Bilgi

En Özel Anlarınıza Özenle Dokunuyoruz.