Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı
Hydrafacial Cilt Bakımı
Hydrafacial Cilt Bakımı
Hydrafacial Cilt Bakımı
ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Hydrafacial Cilt Bakımı Kampanyası

Ankara Cilt Bakımı Hizmetlerinden yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanabilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı  uygulamaları Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Hydrafacial cilt bakımı bir tür yaşlanma karşıtı cilt bakımıdır. Cilt yenileme, akne, siyah nokta ve leke tedavisinde uygulanır. Cildi vakum yöntemi ile derinlemesine temizleyerek ciltteki tüm ölü deri kalıntılarını, siyah noktaları, yağ fazlalıklarını derinlemesine temizler. Enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediğinden tamamen ağrısız ve zararsızdır. Cilde asla zarar vermeden cildin yenilenmesini sağlar. Daha genç görünümlü, parlak ve sağlıklı cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ankara Güzellik Merkezi Fırsatlarını Kaçırmayın.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Hydrafacial Cilt Bakımı Kampanyası  Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan cilt bakımı uygulaması için de
faydalanabilirsiniz. Eryaman güzellik merkezi en iyi kampanyalarını hemen yakalayın.

Hydrafacial cilt bakımı esnasında bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme ve nemlendirme işlemleri yapılır. Cildin en alt katmanına kadar temizleyebilen vakum yöntemi ile cildi mikroskobik olarak soyarak tüm ölü hücrelerden arındırır. Kiwi Eryaman güzellik merkezi fırsatları için hemen bizi arayın.

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması çok basit bir yöntemdir. Kiwi Eryaman Güzellik Merkezi olarak; İlk aşamada balım yapılacak kişinin cilt tipine uygun bir solüsyon seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler önce yumuşatılır ve vakum ile cilt derinlemesine temizlenir. İkinci aşamada cilt tipine ve özelliğine uygun olan solüsyon radyofrekans ile yedirilerek cilt beslenir. Soğutucu başlık ile beraber şok etkisi yapılarak solüsyonun cilde hapsolması sağlanır. Son aşamada ise LED terapisi uygulanarak cilt dokusu uyarılır. Bu işlem ciltteki gözeneklerin sıkılaşarak uzun koruma altında kalmasını sağlar. Her cilt tipine, her yaştan kişiye, 4 mevsim boyunca uygulanabilen hydrafacial cilt bakımı mevsim geçişleri sırasında cildin maruz kaldığı dış etkenleri en aza indirgeyerek cildin nem dengesini korur. Ankara güzellik merkezi fırsatlarını kaçırmayın.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde hydrafacial cilt bakımı kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. Ankara’nın en iyi güzellik merkezi.

Eryaman cilt bakımı kampanyası, Ankara cilt bakımı kampanyası, Sincan cilt bakımı kampanyası, Etimesgut cilt bakımı kampanyası, Çayyolu cilt bakımı kampanyası, Ümitköy cilt bakımı kampanyası, Bağlıca cilt bakımı kampanyası.


Hydrafacial Cilt Bakımı Yarısını Öde Kampanyası fırsatını kaçırmayın…

Bal Kabağı Maske Detaylı Bilgi

Balkabağının tazelediği cildinize inanamayacaksınız.

Cilt Yenileme Detaylı Bilgi

Canlı ve Daha Parlak Bir Cilde Sahip Olun.

Gözenek Sıkılaştırma Detaylı Bilgi

Daha Sıkı Daha Taze Bir Görünüme Kavuşun..

İnci Maske Detaylı Bilgi

İnciden Gelen Güzelliği Keşfedin.

Kırışık Açma Detaylı Bilgi

Yaşlılığın Getirdiği Çizgilere Son.

Led Terapi Detaylı Bilgi

Işığın Yüzünüze Yansıttığı Parlaklığı ve Sağlığı Hissedeceksiniz.

Leke & Akne Giderme Detaylı Bilgi

Sağlıklı ve Canlı Bir Cilde Sahip Olmak Çok Kolay.

Ozon Terapi Detaylı Bilgi

Oksijenin Hücrelerinize Sağladığı Tazeliği Fark Edin.

×