Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Kalıcı Oje

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Kalıcı Oje Kampanyası

Kalıcı Oje Hizmetlerinden yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanabilirsiniz. 

Ankara Güzellik Merkezi Kalıcı Oje uygulamaları Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına. 

Kalıcı oje uygulaması, duş alımında, denize veya havuza girdiğinizde, kalıcı oluşundan dolayı herhangi bir soyulma olmuyor. Fakat diğer ojelerde suya girdiğinde dahi hemen silinebiliyor. Özellikle tırnakların uç kısımlarında bozulmaya besleyen ojeler, oldukça kötü ve çirkin bir görüntüye neden olabiliyor.  Bu durumdan sıkılan ve sürekli olarak ojelerini yenilemek zorunda kalan kadınlar için kalıcı oje hayat kurtarıyor. Ankara güzellik merkezi fırsatlarını kaçırmayın. 

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için? 

Eryaman güzellik merkezi kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Kalıcı Oje Kampanyası  Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan kalıcı oje uygulaması için de faydalanabilirsiniz.  Eryaman güzellik merkezi kalıcı oje diğer ojelere oranla daha uzun süre tırnaklarda yapısı bozulmadan ve silinmeden kalabilen, su ile temas etmesi durumunda hemen çıkmayan ojelerdir. Son zamanlarda pek çok ünlü ismin de dahil olduğu kadınların sıklıkla tercih ettiği bu ojeler, farklı yapıları, sürülme ve uygulama tekniği ile biliniyor. 

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. 

Eryaman kalıcı oje kampanyası, Ankara kalıcı oje kampanyası, Sincan kalıcı oje kampanyası, Etimesgut kalıcı oje kampanyası, Çayyolu kalıcı oje kampanyası, Ümitköy kalıcı oje kampanyası, Bağlıca kalıcı oje kampanyası. 

Ankara kalıcı oje kampanyamızdan siz de faydalanabilirsiniz. 

Kalıcı Oje yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmayın.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya

El ve Ayak Masajı Detaylı Bilgi

Daha İyi Hissetmeye El ve Ayaklarınızdan Başlayın

El ve Ayak Peeling Detaylı Bilgi

Daha Yumuşak El ve Ayaklar.

Manikür Detaylı Bilgi

Daha Estetik Parmaklara Kavuşun.

Nail Art Detaylı Bilgi

Tırnaklarınıza Sanatsal Dokunuşlar Yapıyoruz.

Pedikür Detaylı Bilgi

Daha Estetik Ayaklar İçin.