Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Kaş Laminasyonu

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

kaş Laminasyonu Kampanyası

Kaş Laminasyonu Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Ankara Güzellik Merkezi Kaş Laminasyonu Uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Kaş laminasyonu, bir diğer deyiş ile kaş liftingi olarak bilinir ve bu yöntem ile kaşlara, keratin, vitamin ve protein takviyeleri ile kaşlara daha güzel bir biçim daha dolgun bir hacim kazandırılıp, estetik bir görünüm yaratılır. Kaş laminasyonu iğneli kullanılmadan yapılan bir uygulamadır. Uygulamanın kalıcılık süresi 6 ila 8 hafta arasında değişiklik gösterir. Uyulamaya ilk olarak kaş şampuanı kaşlar temizlenerek başlanır, kaşlar yağdan arındırılır. Kişinin beğendiği şekle göre özel yapıştırıcılar kullanılarak kaş sabitlenir. Tercih doğrultusunda kaşlar renklendirilebilir.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Kaş Laminasyonu kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Kaş Laminasyonu Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan Ankara güzellik merkezi kaş laminasyonu uygulaması için de faydalanabilirsiniz.

Kaş Laminasyonu bitkisel içerikler kullanılan bir vitamin işlemidir. Uygulama düzenli olarak uygulanmalı ve 3 ila 8 arasında yapılmalıdır. Uygulama  kaşların yukarı doğru sabit kalmasını sağlayabilirken  şekilli estetik ve taranmış bir kaş yapısı da oluşturur. Bir yandan da kaşların taranmış ve şekilli görünmesine yardımcı olup inatçı kaş yapılarının da daha düzenli görünmesini sağlar.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde Eryaman güzellik merkezi kaş laminasyonu  kampanyası geçerlidir.

Eryaman kaş laminasyonu  kampanyası, Ankara kaş laminasyonu kampanyası, Sincan kaş laminasyonu kampanyası, Etimesgut kaş laminasyonu kampanyası, Çayyolu kaş laminasyonu  kampanyası, Ümitköy kaş laminasyonu kampanyası, Bağlıca kaş laminasyonu  kampanyası.

Ankara kaş laminasyonu  kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Kaş Laminasyonu Uygulaması yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları

Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi

Canlı ve Dolgun Görünümlü Dudaklar.

İpek Kirpik Detaylı Bilgi

Bakışlarınıza Anlam Kazandıralım.

Kaş Tasarımı Detaylı Bilgi

Orantılı Kaşlara Sahip Olmak Artık Daha Kolay.

Kaş Vitamini Detaylı Bilgi

Kaşlarınız Sağlıkla Beslensin.

Kirpik Lifting Detaylı Bilgi

Daha Kıvrımlı Kirpiklere Sahip Olun.

Microblading Detaylı Bilgi

Gerçeğe Yakın Kaşlar Yaratıyoruz.

Pudralama Detaylı Bilgi

Daha Belirgin Kaşlara Kavuşun.