Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting
Kirpik Lifting
Kirpik Lifting
Kirpik Lifting
ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Kirpik Lifting Kampanyası

Kirpik Lifting Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Ankara Güzellik Merkezi Kirpik Lifting  Uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama aynı zamanda keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır.  Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsinin göz sağlığı açısından uygun olması gerekir. Kirpik lifting uygulaması sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz. Yaklaşık 45 dakika süren bu uygulamanın kalıcılığı 2-3 aya kadar sürer. Kirpik lifting uygulamanızı en iyi Ankara güzellik merkezi olarak yarısını öde kampanyası ile yapalım.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Kirpik Lifting kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Eryaman güzellik merkezi Kirpik Lifting Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan Kirpik lifting uygulaması için de faydalanabilirsiniz. Eryaman güzellik merkezi fırsatlarını kaçırmayın.

Kirpik lifting uygulamasına öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Sonrasında kirpikler tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırılıp kıvrık hale gelmesi sağlanır. 1 numaralı bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleştirilir.20 dakika daha beklettikten sonra pedler çıkarılıp son bakım ürünü sürülerek kirpik lifting işlemi tamamlanır.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde kirpik lifting uygulaması kampanyası geçerlidir.

Eryaman kirpik lifting kampanyası, Ankara kirpik lifting kampanyası, Sincan kirpik lifting kampanyası, Etimesgut kirpik lifting kampanyası, Çayyolu kirpik lifting kampanyası, Ümitköy kirpik lifting kampanyası, Bağlıca kirpik lifting kampanyası.

Ankara kirpik lifting kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Kirpik Lifting Uygulaması yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları


Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi

Canlı ve Dolgun Görünümlü Dudaklar.

İpek Kirpik Detaylı Bilgi

Bakışlarınıza Anlam Kazandıralım.

Kaş Laminasyonu Detaylı Bilgi

Kaşlarınız daha canlı ve doğal görünecek.

Kaş Tasarımı Detaylı Bilgi

Orantılı Kaşlara Sahip Olmak Artık Daha Kolay.

Kaş Vitamini Detaylı Bilgi

Kaşlarınız Sağlıkla Beslensin.

Microblading Detaylı Bilgi

Gerçeğe Yakın Kaşlar Yaratıyoruz.

Pudralama Detaylı Bilgi

Daha Belirgin Kaşlara Kavuşun.

×