Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Manikür

Manikür
Manikür
Manikür
Manikür
ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Medikal Manikür Kampanyası

Manikür Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Ankara güzellik merkezi manikür ve medikal manikür uygulamaları Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Günümüzde manikür ıslak ve kuru olarak iki türlüdür. Yani manikür ve medikal manikür diye adlandırılabilir. Genellikle kuaförler, klasik usul ıslak manikür uygular. Fakat son zamanlarda kuru yani manikür uygulaması oldukça artmıştır. Medikal manikürde elektrikli törpü kullanılır. Su kullanılmaz. Bu şekilde daha hijyenik ve pratik bir bakım sağlanır. Manikür yapılırken, elektrikli törpünün ucuna farklı freze ucu takılır. Bu sayede tırnaklarda kusursuz bir görünüm elde edilir. Manikür işleminin ardından tırnaklara gerekli bakım yağları ve kremler uygulanır. Üzerine kişinin isteği üzerine, uygun şekilde oje sürülür. Kalıcı oje uygulanması da mümkündür. Ankara güzellik merkezi kampanyalarını kaçırmayın.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Eryaman güzellik merkezi kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Medikal Manikür Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan medikal manikür uygulaması için de faydalanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde medikal manikür kampanyası geçerlidir.

Eryaman medikal manikür kampanyası, Ankara medikal manikür kampanyası, Sincan medikal manikür kampanyası, Etimesgut medikal manikür kampanyası, Çayyolu medikal manikür kampanyası, Ümitköy medikal manikür kampanyası, Bağlıca medikal manikür kampanyası.

Ankara medikal manikür kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Medikal manikür yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim. Eryaman güzellik merkezi güzellik kampanyalarından hemen yararlanabilrisiniz.


Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya

El ve Ayak Masajı Detaylı Bilgi

Daha İyi Hissetmeye El ve Ayaklarınızdan Başlayın

El ve Ayak Peeling Detaylı Bilgi

Daha Yumuşak El ve Ayaklar.

Kalıcı Oje Detaylı Bilgi

Daha Kalıcı ve Daha Güzel Bir Görüntü İçin.

Nail Art Detaylı Bilgi

Tırnaklarınıza Sanatsal Dokunuşlar Yapıyoruz.

Pedikür Detaylı Bilgi

Daha Estetik Ayaklara Kavuşun.

×