Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Nail Art

Nail Art
Nail Art
Nail Art
Nail Art
ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Nail Art Kampanyası

Nail Art Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Ankara Gzüellik Merkezi Nail Art uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Geçtiğimiz günlerde oldukça yaygınlaşan ve 10 kişiden 8 tanesinde görmüş olduğumuz nail art sanatları oldukça popüler. Özellikle kadınlar arasında yaygınlaşan bu uygulamayı, bazı erkekler de yaptırmıyor değil. Ancak bu sanata en çok ilgi gösteren tabii ki kadınlardır. Kadınların fazlaca rağbet gösterdiği bir sanattır. Siz de Ankara Güzellik Merkezi Kampanyalarını Kaçırmayın.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Nail Art Kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Nail Art Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan nail art uygulaması için de faydalanabilirsiniz.

Kimisi soft bir görünüm sevdiğinden dolayı sade bir işlem yaptırırken kimisi heyecanlı ruhunu tırnaklarına yansıtmak için renkleri kullanır. Nail art, yapılmadan önce manikür ve pedikür yapılması uygulamayı çok daha kusursuz ve pürüzsüz göstererek daha göz alıcı bir görünüm sağlayacaktır. Çeşitli fırçalar ile gerçekleştirilen bu uygulama günümüzde oldukça beğenilmiş ve gün geçtikçe beğenilmeye devam ediliyor. Hemen hemen her şehirde bir nail art merkezi bulmak da mümkün. 45 dakikadan 1 buçuk saate kadar bu işlem sürebilir. Bu durum istenilen desenlere ve şekille bağlıdır. Ayrıca uzman kişinin elinin hızına da bağlıdır.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde Eryaman güzellik merkezi nail art kampanyası geçerlidir.

Eryaman nail art kampanyası, Ankara nail art kampanyası, Sincan nail art kampanyası, Etimesgut nail art kampanyası, Çayyolu nail art kampanyası, Ümitköy nail art kampanyası, Bağlıca nail art kampanyası.

Eryaman güzellik merkezi nail art kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Nail art yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya

El ve Ayak Masajı Detaylı Bilgi

Daha İyi Hissetmeye El ve Ayaklarınızdan Başlayın

El ve Ayak Peeling Detaylı Bilgi

Daha Yumuşak El ve Ayaklar.

Kalıcı Oje Detaylı Bilgi

Daha Kalıcı ve Daha Güzel Bir Görüntü İçin.

Manikür Detaylı Bilgi

Daha Estetik Parmaklara Kavuşun.

×