Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Pedikür

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Medikal Pedikür Kampanyası

Pedikür Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Ankara Güzellik Merkezi Medikal Pedikür uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Ayak bakımı olarak da adlandırılan bu işlem, ayağın gereksinimlerine göre yapılan bir uygulamadır. Tüm vücudun ihtiyacı olan bakım ayaklar içinde geçerlidir. Ayak bakımı, her zaman sağlık açısından önemli bir yer teşkil etmekte olup ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Ankara Güzellik Merkezi Kampanyalarını Kaçırmayın.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Medikal Pedikür Kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Ankara güzellik merkezi pedikür kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan pedikür uygulaması için de faydalanabilirsiniz.

Her konuda olduğu gibi medikal pedikür yapılmadan önce uzmanlar tarafından detaylı bir inceleme yapılmalı ve ayakta herhangi bir sorun varsa altında yatan sebep öğrenilmeli, gerektiğinde dermatoloji doktorlara yönlendirilerek sorunun çözülmesi sağlanmalıdır. Eryaman güzellik merkezi fırsatlarından hemen faydalanın.

Medikal Pedikür  ile batık tırnakların, yanlış tırnak kesimlerinin, nasırların, havasız kalan ayaklarda sıkça karşılaşılan mantar hastalığı gibi birçok hastalığın önüne geçilmesinde önemlidir.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde pedikür uygulaması kampanyası geçerlidir.

Eryaman pedikür kampanyası, Ankara medikal pedikür kampanyası, Sincan pedikür kampanyası, Etimesgut pedikür kampanyası, Çayyolu pedikür kampanyası, Ümitköy pedikür kampanyası, Bağlıca pedikür kampanyası.

Eryaman güzellik merkezi pedikür kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Medikal pedikür uygulaması yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanya

El ve Ayak Masajı Detaylı Bilgi

Daha İyi Hissetmeye El ve Ayaklarınızdan Başlayın

El ve Ayak Peeling Detaylı Bilgi

Daha Yumuşak El ve Ayaklar.

Kalıcı Oje Detaylı Bilgi

Daha Kalıcı ve Daha Güzel Bir Görüntü İçin.

Nail Art Detaylı Bilgi

Tırnaklarınıza Sanatsal Dokunuşlar Yapıyoruz.

Pedikür Detaylı Bilgi

Daha Estetik Ayaklar İçin.