Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Pudralama

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Kaş Pudralama Kampanyası

Kaş Pudralama Uygulamasından yeni yıla özel yarısını öde kampanyası ile siz de faydalanmak için hemen bizi arayın.

Ankara Güzellik Merkezi Kaş Pudralama Uygulaması Kiwi Beauty Türkiye de yeni yıla özel  yarısını öde kampanyası ile yarı fiyatına.

Pudralama tekniği baktığınızda dolgu tekniği ile benzer özellikler gösterebilir. Pudralama tekniği kaşlara yapılan dolgudan farklı olarak daha keskin olmayan hatların oluşturulmasında başarı sağlanır. Pudralama tekniği uygulandığında hatlar ve renk pigmentleri buğulu ve fludur. Yapılan teknik sonrası yüzümüzün belli bölgelerinde kabuklanmanın görünmesi çok normaldir. Bu kabuklanma kısa bir sure sonra geçer ve eski yüzünüze sahip olabilirsiniz.

Yeni Yıla Özel Yarısını Öde Kampanyası

Yeni yıla özel yarısını öde kampanyası kimler için?

Kaş Pudralama kampanyamızdan tüm danışanlarımız faydalanabilir. Kaş Pudralama Kampanyası Yarısını Öde Kampanyası dahilindedir. Ve yarıya indirilmiş fiyatlarımızdan Ankara güzellik merkezi kaş pudralama uygulaması için de faydalanabilirsiniz.

Kadınlar yüzlerine, bakışlarına ve yüz ifadelerine anlam katan kaşlara oldukça önem verir. Kadınların yaptırmaya ihtiyaç duydukları en önemli işlemlerden biri kalıcı kas tekniğidir. Bu teknik genelde kaşlarda seyrekleşme sağlık problemlerinden kaynaklı ya da yapısal olarak ince telli kıl yapısına sahip kişilerin daha çok tercih alanına girer. Her gün kaşları, kas kalemi ve kaş farları ile boyamak yerine  pudralama tekniği çok daha mantıklı olur. Bu yöntem tam anlamıyla ihtiyacınıza karşılık verecektir. Pudralama tekniği diğer adı gölgeleme tekniğidir. Kaş ve saç renginize karar verdikten sonra gölgeleme yapar gibi ince ince çalışılarak gerçekleştirilen bir işlemdir.  Bu işlemin sonunda kaşınıza sanki kaşlarınıza kaş kalemi ya da kaş farı sürdürmesine doğal bir görüntü verir. Ve güzel bir sonuç elde edersiniz. Kiwi Eryaman güzellik merkezi kampanyalarından hemen şimdi yararlanın.

Aşağıda bulunan konumlarda ve Ankara’nın tüm bölgelerinde Eryaman güzellik merkezi kaş pudralama  kampanyası geçerlidir.

Eryaman kaş pudralama  kampanyası, Ankara kaş pudralama  kampanyası, Sincan kaş pudralama  kampanyası, Etimesgut kaş pudralama  kampanyası, Çayyolu kaş pudralama  kampanyası, Ümitköy kaş pudralama kampanyası, Bağlıca kaş pudralama  kampanyası.

Ankara kaş pudralama  kampanyamızdan siz de hemen faydalanabilirsiniz. Kaş Pudralama  Uygulaması yarısını öde kampanyası fırsatını kaçırmamak için hemen bize ulaşın. Yarı fiyatı siz ödeyin yarı fiyatı biz ödeyelim.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları

 

Dudak Renklendirme Detaylı Bilgi

Canlı ve Dolgun Görünümlü Dudaklar.

İpek Kirpik Detaylı Bilgi

Bakışlarınıza Anlam Kazandıralım.

Kaş Laminasyonu Detaylı Bilgi

Kaşlarınız daha canlı ve doğal görünecek.

Kaş Tasarımı Detaylı Bilgi

Orantılı Kaşlara Sahip Olmak Artık Daha Kolay.

Kaş Vitamini Detaylı Bilgi

Kaşlarınız Sağlıkla Beslensin.

Kirpik Lifting Detaylı Bilgi

Daha Kıvrımlı Kirpiklere Sahip Olun.

Microblading Detaylı Bilgi

Gerçeğe Yakın Kaşlar Yaratıyoruz.