Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Kampanyalar

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Yeni Yıl Kampanyaları

Kiwi Beauty Türkiye’den Yeni Yıla Özel Kampanyaları Kaçırmayın.

Güzellik Merkezi Açılışımıza ve Yeni Yıla Özel olarak oluşturduğumuz bir birinden eşsiz kampanyalarla karşınızdayız. Aşağıda kampanyalarımızla alakalı bilgilere ulaşabilir yada bizi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tüm uygulama ücretlerinin Yarısını Öde kampanyamızdan Bir İşlem Bizden Kampanyası ve Sosyal Medya Kampanyasına kadar Eryaman güzellik merkezi kaçırılmayacak fırsatlarımıza aşağıda bulunan kampanya görsellerine tıklayarak faydalanabilirsiniz.

KADIN BUZ LAZER EPİLASYON

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

CİLT YENİLEMEMICROBLADİNG

PUDRALAMAKİRPİK LİFTİNG

KAŞ TASARIMI, KAŞ LAMİNASYONU

KALICI OJEMANİKÜR, PEDİKÜR,  NAİL ART

LEKE GİDERMEAKNE GİDERME

SELÜLİT GİDERMEBÖLGESEL ZAYIFLAMA

G-5 MASAJIDUDAK RENKLENDİRME

LED TERAPİ, SAÇ ÇOĞALTMA

Aşağıda bulunan kampanya kutucuklarına tıklayarak;

YARSINI ÖDE  KAMPANYASI , BİR İŞLEM BİZDEN KAMPANYASI yada SOSYAL MEDYA KAMPANYASINDAN faydalanabilirsiniz.

Kampanyamız için kampanya sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Eyyaman Güzellik Merkezi Erkek Buz Lazer epilasyon kampanyası ve kadın buz lazer epilasyon kampanyası sizler için düzenlediğimiz en popüler kampanyalarımızdan sizler de yararlanın. Lazer epilasyon kampanyalarımızın yanı sıra hydrafacial cilt bakımı ile cildinize derinlemesine bir cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Ankara’da ki ilk merkezimizde birbirinden değerli kaçırılmayacak fırsatlar için bize ulaşabilirsiniz. Cilt yenileme ve cilt bakımının yanı sıra kirpik lifting kaş tasarımı microblading, kalıcı oje,  gibi popüler uyulamalarımızın kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Eryaman Güzellik Merkezi Kampanyalarında bu uygulamalarımızın yanında nail art, manikür, pedikür, medikal manikür, medikal pedikür, leke giderme, akne giderme selülit giderme uygulaması ve bölgesel zayıflama ile fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Aşağıda kampanyamız ile yarı fiyata yaptırabileceğiniz ya da bir uygulama bizden kampanyası ile Eryaman Güzellik Merkezi Fırsatlarına ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz işlemlerden bazılarına göz atabilirsiniz.

Ankara Güzellik Merkezi Kampamya Fırsatlarından En İyisine şimdi Katılın.

KADIN BUZ LAZER EPİLASYON

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

CİLT YENİLEMEMICROBLADİNG

PUDRALAMAKİRPİK LİFTİNG

KAŞ TASARIMI, KAŞ LAMİNASYONU

KALICI OJEMANİKÜR, PEDİKÜR,  NAİL ART

LEKE GİDERMEAKNE GİDERME

SELÜLİT GİDERMEBÖLGESEL ZAYIFLAMA

G-5 MASAJIDUDAK RENKLENDİRME

LED TERAPİSAÇ ÇOĞALTMA

gibi bir çok uygulamada ücretin yarısını ödeyebilir, bir işlem ödeyip bir işlemi ücretsiz alabilir yada sosyal medyadan bizi takip edip ücretsiz bir uyulama kazanabilirsiniz.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları

 

Kiwi Beauty Türkiye

Kampanyalar