Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Sosyal Medya Kampanyası

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Sosyal Medya Kampanyası

Tüm sosyal medya severlere bir müjdemiz var. Yeni bir yıla  girmenin heyecanını yaşarken Yılbaşı hediyeleriniz  “Sosyal Medya Kampanyası” ile birlikte size çok yakın.

29 aralık 2021 tarihine kadar @kiwibeautyturkiye hesabını takip eden danışanlarımız arasından

9 kişiye;

1 Adet Epilasyon 

2 Adet Hydrafacial Cilt Bakımı

3 Adet Kirpik Lifting 

3 Adet Kalıcı Oje 

uygulamalarından biri hediye…

Yeni yıla siz de daha güzel ve bakımlı girmek istiyorsanız hemen sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Sevdiklerinizin de yeni yıla bir hediye ile girmesini istiyorsanız,  onları da gönderilerimizde etiketleyebilir yada sayfalarımızı takip etmelerini isteyebilirsiniz. En İyi Ankara Güzellik Merkezi Kampanyalarını Kaçırmayın.

Diğer kampanyalarımızdan yararlanmak için aşağıda bulunan E-Randevu bölümünden rezervasyon oluşturabilir ya da bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

eni yıla özel olarak güzelliğinize güzellik katmak için hazırladığımız kampanyalarımızdan biri olan  “Sosyal Medya Kampanyası” sizlerle. Hemen bizi takip edip birbirinden değerli hediyelerimizden birini kazanın.

Ayrıca diğer kampanyamız olan YARISINI ÖDE Kampanyamıza da ararlanabilirsiniz.

Kiwi Eryaman Güzellik Merkezi Laze Epilasyondan Cilt Bakımına, Cilt Yenilemeden, Akne ve Leke Gidermeye, Manikürden Pediküre, Kalıcı Ojeden Kalıcı Makyaja, Bölgesel İncelmeden Selülit Gidermeye, Kaş Laminasyonundan Kirpik Lifting uygulamalarına kadar  bir çok işlemde geçerli olan bu kampanyamıza sizler de katılabilirsiniz. Kampanyamızdan yararlanabilmek için dilerseniz aşağıda bulunan E-Randevu bölümünü kullanabilir,  dilerseniz bizleri arayarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Hemen bizi arayın ve tüm güzellik işlemi ücretlerinin yarısını ödeyin.

Aşağıda yarısını öde kampanyasından yararlanabileceğiniz işlemlerimizden bazılarına göz atabilirsiniz.

KADIN BUZ LAZER EPİLASYON

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

CİLT YENİLEMEMICROBLADİNG

PUDRALAMAKİRPİK LİFTİNG

KAŞ TASARIMI, KAŞ LAMİNASYONU

KALICI OJEMANİKÜR, PEDİKÜR,  NAİL ART

LEKE GİDERMEAKNE GİDERME

SELÜLİT GİDERMEBÖLGESEL ZAYIFLAMA

G-5 MASAJIDUDAK RENKLENDİRME

LED TERAPİ, SAÇ ÇOĞALTMA

Hemen Bizi Arayarak;

YARSINI ÖDE  KAMPANYASI , BİR İŞLEM BİZDEN KAMPANYASI yada SOSYAL MEDYA KAMPANYASINDAN faydalanabilirsiniz.

Eryaman Güzellik Merkezi Erkek Buz Lazer epilasyon kampanyası ve kadın buz lazer epilasyon kampanyası sizler için düzenlediğimiz en popüler kampanyalarımızdan sizler de yararlanın. Lazer epilasyon kampanyalarımızın yanı sıra hydrafacial cilt bakımı ile cildinize derinlemesine bir cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Ankara’da ki ilk merkezimizde birbirinden değerli kaçırılmayacak fırsatlar için bize ulaşabilirsiniz. Kiwi Beauty  Ankara Güzellik Merkezi Cilt yenileme ve cilt bakımının yanı sıra kirpik lifting, kaş tasarımı, microblading, kalıcı oje,  gibi popüler uygulamalarımızın kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalarımızın yanında nail art, manikür, pedikür, medikal manikür, medikal pedikür, leke giderme, akne giderme selülit giderme uygulaması ve bölgesel zayıflama ile fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Aşağıda kampanyamız ile yarı fiyata yaptırabileceğiniz ya da bir uyulama bizden kampanyası ile ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz işlemler hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları