Detaylı Bilgi İçin Aşağı Kaydır

Yarısını Öde Kampanyası

ana
YARI-FİYAT
son-çekiliş
b1
previous arrow
next arrow

Yarısını Öde Kampanyası

2022’ye  özel olarak güzelliğinize güzellik katmak için hazırladığımız kampanyalarımızdan biri olan  “Yarısını Öde Kampanyası” sizlerle…

Kiwi güzellik merkezi olarak yaptıracağınız tüm güzellik işlemleri ücretlerinin yarısını ödeyerek yeni yılda kendinize güzel bir hediye vermenizi sağlıyoruz.

Kiwi Ankara Güzellik Merkezi olarak; Epilasyondan Cilt Bakımına, Cilt Yenilemeden, Akne ve Leke Gidermeye, Manikürden Pediküre, Kalıcı Ojeden Kalıcı Makyaja, Bölgesel İncelmeden Selülit Gidermeye, Kaş Laminasyonundan Kirpik Lifting uygulamalarına kadar  bir çok işlemde geçerli olan bu kampanyamıza sizler de katılabilirsiniz. Kampanyamızdan yararlanabilmek için dilerseniz aşağıda bulunan E-Randevu bölümünü kullanabilir,  dilerseniz bizleri arayarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Hemen bizi arayın ve tüm güzellik işlemi ücretlerinin yarısını ödeyin.

Aşağıda yarısını öde kampanyasından yararlanabileceğiniz işlemlerimizden bazılarına göz atabilirsiniz.

Eryaman Güzellik Merkezi fırsatlarını yakala…

KADIN BUZ LAZER EPİLASYON

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

CİLT YENİLEMEMICROBLADİNG

PUDRALAMAKİRPİK LİFTİNG

KAŞ TASARIMI, KAŞ LAMİNASYONU

KALICI OJEMANİKÜR, PEDİKÜR,  NAİL ART

LEKE GİDERMEAKNE GİDERME

SELÜLİT GİDERMEBÖLGESEL ZAYIFLAMA

G-5 MASAJIDUDAK RENKLENDİRME

LED TERAPİ, SAÇ ÇOĞALTMA

Hemen Bizi Arayarak

YARSINI ÖDE  KAMPANYASI , BİR İŞLEM BİZDEN KAMPANYASI yada SOSYAL MEDYA KAMPANYASINDAN faydalanabilirsiniz.

Erkek Buz Lazer epilasyon kampanyası ve eryaman güzellik merkezi kadın buz lazer epilasyon kampanyası sizler için düzenlediğimiz en popüler kampanyalarımızdan sizler de yararlanın. Eryaman lazer epilasyon kampanyası yanı sıra hydrafacial cilt bakımı ile cildinize derinlemesine bir cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Ankara güzellik merkezi birbirinden değerli kaçırılmayacak fırsatlar için bize ulaşabilirsiniz. Cilt yenileme ve cilt bakımının yanı sıra kirpik lifting, kaş tasarımı, microblading, kalıcı oje,  gibi popüler uygulamalarımızın kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalarımızın yanında nail art, manikür, pedikür, medikal manikür, medikal pedikür, leke giderme, akne giderme selülit giderme uygulaması ve bölgesel zayıflama ile fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Aşağıda Eryaman güzellik merkezi kampanyamız ile yarı fiyata yaptırabileceğiniz ya da bir uyulama bizden kampanyası ile ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz işlemler hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın. Yarısını öde kampanyasını kaçırmayın.

Eryaman Güzellik Merkezi, Ankara Güzellik Merkezi, Sincan Güzellik Merkezi, Etimesgut Güzellik Merkezi, Ümitköy Güzellik Merkezi, Çayyolu Güzellik Merkezi, Bağlıca Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi, Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Merkezi, Güzellik Merkezi Kampanyaları